Imprezy integracyjne lubuskie

Noclegi

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych pokoi gościnnych NEWLAND WOJTOWICZ. Przygotowaliśmy dla naszych gości pokoje 1,2,3 i 4 osobowe. Oferujemy pokoje z łazienkami oraz pokoje z dostępem do łazienek tylko do dyspozycji gości. W pokojach możemy przyjąć  jednocześnie 40 gości w miłej, domowej atmosferze. Ułożenie poszczególnych pokoi pozwala na bezpośredni do nich dostęp oraz możliwość podzielenia obiektu na dwa niezależne mieszkania. Jedna z części obiektu wyposażona jest w aneks kuchenny, natomiast druga część oferuje duży salon wypoczynkowy.

W każdej części może jednocześnie przebywać grupa 20 osobowa. Każda z grup ma oddzielne wejście do swoich pokoi. Na zewnątrz obiektu oferujemy przygotowane miejsca z ławkami przy ognisku, zadaszone wiaty z oświetleniem, boisko do gry w siatkówkę, boisko do gry w archery tag i bubble football, basen, parking, zewnętrzny prysznic i toaletę, dostęp do prądu. Na miejscu zawsze do dyspozycji jest obsługa, jak również możliwość zamówienia domowych posiłków, polecamy szczególnie pstrąga.

Obiekt NEWLAND WOJTOWICZ – znajduję się w miejscowości DEBRZNICA 32. Aby do nas dojechać należy zjechać z autostrady A2 na zjeździe Torzym, dojechać do miejscowości Torzym, na skrzyżowaniu z drogą krajową 92 należy jechać prosto 10 km do miejscowości Debrznica. Przejechać wioskę Debrznica i na skrzyżowaniu skręcić w prawo. Na tym skrzyżowaniu stoją nasze banery reklamowe.

Doba hotelowa od godz. 16:00 do 11:00